Eindresultaat tamwedstrijd  


proef 24-02-2008

  Ruiter Paard Punten F-proef
1 Fabian Laugs Kingston 224 8A
2 Hilde Gerardts Kupido 223 10B
3 Marieke Oltmans Nibbit 221 10A
4 Anne Janssen Klimbim 220 8B
5 Michelle Hermans Klimbim 219 9A
6 Anneloes Hendriks Alexander 218 6A
7 Roy van Laar Lewis 217 8A
  Yonne Nijssen Harry 217 11B
  Desiree Soudant Cassander 217 9A
8 Amande Roebroeks Harry 216 14B
  Chantal Aarts Kupido 216 10B
  Mirjam Klinkers Garcon 216 9B
  Joella Vrijens Garcon 216 9A
9 Jojanneke van Belle Uniek 215 12A
10 Bob van Belle Radan 214 12B
  Fleur Kuijten Radan 214 10B
  Kim Regtop Gio 214 9B
11 Noel Darding Surprise 213 11A
12 Jacqui Klinkers Lewis 211 11A
  Peter Regout Alexander 211 5B
13 Corne Dolmans Bijou 210 8B
14 Linda van de Weerdt Gio 209 8B
15 Dondeyne Zillen Obrecht 208 8A
16 Layla Daemen Lady 206 11A

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

proef 16-03-2008

  Ruiter Paard Punten F-proef
1 Kim Regtop Kupido 231 10A
2 Anne Janssen Martell 229 9A
3 Fabian Laugs Gio 228 8B
4 Corne Dolmans Martell 227 9A
  Marieke Oltmans Garcon 227 10B
5 Yonne Nijssen Alexander 226 12A
  Bob van Belle Garcon 226 13B
6 Fleur Kuijten Nibbit 223 11A
  Desiree Soudant Alexander 223 9B
7 Roy van Laar Harry 222 8B
  Layla Daemen Gio 222 11A
8 Mirjam Klinkers Harry 221 10A
  Linda van de Weerdt Surprise 221 8B
9 Amanda Roebroeks Kingston 220 15A
  Michelle Hermans Lewis 220 9B
10 Noel Darding Lewis 219 12A
11 Jojanneke van Belle Radan 218 12B
  Jacqui Klinkers Uniek 218 11B
  Joella Vrijens Cassander 218 9B
12 Peter Regout Klimbim 217 6A
13 Hilde Gerardts Bijou 216 11A
14 Chantal Aarts Kupido 215 11A
15 Dondeyne Zillen Obrecht 214 8A
16 Anneloes hendriks Lady 213 6B

 

  24 februari Plaats 16 maart Plaats  
Team 1:    
Chantal Aarts 216   215  
Joella Vrijens 216 2 218 8
Anneloes Hendriks 218   213    
650   646   1296
   
Team 2:    
Roy van Laar 217   222  
Linda v d Weerdt 209 4 221 2
Yonne Nijssen 217   226    
643   669   1312
     
Team 3:    
Jacqui Klinkers 211   218  
Mirjam Klinkers 216 6 221 3
Kim Regtop 214   231    
641   670   1311
   
Team 4:    
Dondeyne Zillen 208   214  
Fleur Kuijten 214 3 223 7
Hilde Gerardts 223   216    
645   653   1298
   
Team 5:    
Amanda Roebroeks 216   220  
Peter Regout 211 7 217 6
Corne Dolmans 210   227    
637   664   1301
   
Team 6:    
Marieke Oltmans 221   227  
Anne Janssen 220 1 229 1
Fabian Laugs 224   228    
665   684   1349
   
Team 7:    
Michelle hermans 219   220  
Desiree Soudant 217 5 223 4
Layla daemen 206   222    
642   665   1307
   
Team 8:    
Jojanneke van Belle 215   218  
Bob van Belle 214 5 226 5
Noel Darding 213   219    
642   663   1305

 

terug