Resultaat teamwedstrijden Volwassenen  


Uitslag: 17-01-2016

plaats ruiter paard punten proef
1 Britt Penners Nibbit 244 9A
2 Claudia Jaegers Goldie 238 10A
3 Viviťn Limpens Chloe 230 7B
4 Vera Deguelle Elboy 227 6A
5 Senna Delahaye Gio 226 8A
6 Mandy Pieters Wayem 225 13B
7 Nadia Croes Adios 222 13A
8 Wijnand Bodewes Ruben 220 4B D!
  Claire Logister Elboy 220 6A
9 Guido Mulkens Ruben 219 4B D!
10 Ingrid Croes Gio 217 10B D!
11 Jill Peters Ubiquist 216 11B
12 Tibby Hayes Surprise 215 8A
13 Ellen Kuiper Ubiquist 214 14A
14 Siobhan Daly Surprise 213 6B D!
15 Ashley Purnot Gowan 210 15B
16 Peggy Dreesens Utopia 206 6A
17 Renee v.d. Broeck Solidair 204 12A
18 Simone Schrijnemaekers Adios 203 7B
19 Emma van Spaendonck Charmeur 202 7A
20 Eefke Achterberg Wayem 201 10A
  Naomi Mulkens Chloe 201 9A
  Suzanna Roselle Goldie 201 18B D!
21 Tessa Fraats Fuego 195 10A

Uitslag: 21-02-2016

plaats ruiter paard punten proef
1 Senna Delahaye Goldie 238 8B D!
2 Nina Groenveld Gio 235 9A
3 Britt Penners Gowan 234 10A
4 Ashley Purnot Gio 233 15A
  Emma van Spaendonck Chloe 233 7A
5 Wijnand Bodewes Nibbit 231 5A
  Claire Logister Ruben 231 6B D!
6 Claudia Jaegers Elboy 228 11A
7 Mandy Pieters Ubiquist 227 13A
8 Jill Peters Ruben 224 11A
9 Suzanna Roselle Fuego 218 8B
  Peggy Dreesens Charmeur 218 6A
  Tibby Hayes Utopia 218 8B D!
10 Nadia Croes Ubiquist 215 14A
  Eefke Achterberg Elboy 215 10A
11 Ingrid Croes Solidair 214 10A
  Vera Deguelle Wayem 214 6B D!
12 Simone Schrijnemaekers Surprise 212 7B
13 Kristel Heusschen Surprise 211 12B D!
  Vivien Limpens Adios 211 8A
  Tessa Fraats Goldie 211 10A
14 Ellen Kuiper Wayem 207 15A
15 Naomi Mulkens Adios 206 9A
16 Siobhan Daly Chloe 195 7A

Eindresultaat

  17 januari 21 februari eindresultaat
Team 1: punten

plaats

punten plaats totaal
Naomi Mulkens 201   206    
Eefke Achterberg 201   215    
Senna Delahaye 226 7 238 7  
628   659   1287
     
Team 2:        
         
         
         
         
     
Team 3:        
ViviŽn Limpens 230   211    
Claudia Jaegers 238   218    
Suzanne Roselle 201 1 228

2

 
669   657   1326
     
Team 4:        
Britt Penners 244   234    
Nadia Croes 222   215    
Emma van Spaendonck 202 2 233 1  
668   682   1350
     
Team 5:        
Guido Mulkens 219        
Simone Schrijnemaekers 203   212    
Wijnand Bodewes 220

6

231 5
Kristel Heusschen     211    
642   654  

1296

     
Team 6:        
Ashley Purnot 210   233    
Jill Peters 216   224    
Ingrid Croes 217 5 214 3  
643   671  

1314

     
Team 7:        
Mandy Pieters 225   227    
Tessa Fraats 195   211    
Renee v.d. Broeck 204 8   4  
Nina Groenveld     235    
624   673   1297
     
Team 8:        
Peggy Dreesens 206   218    
Vera Deguelle 227   214    
Ellen Kuiper 214 4 207    
647   639   1286
     
Team 9:        
Claire Logister 220   231    
Siobhan Daly 213   195    
Tibby Hayes 215 3 218 6  
648   644   1292
     

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer.
   Is dat ook gelijk, dan eindig je op de zelfde plaats.