Resultaat teamwedstrijden Volwassenen  


Uitslag: 02-02-2014

plaats ruiter paard punten proef
1 Linda v.d. Broeck Amber 228 11B
2 Tibby Hayes Utopia 226 6B
  Angelique Cuijpers Bonnie 226 5B
3 Yvonne Bodifee Dreamer 223 5B
4 Kristel Heusschen Wayem 221 11A
5 Renee v.d. Broeck Goldie 220 9A
6 Ingrid Croes Lewis 219 9A
7 Yonne Nijssen Gio 218 15A
  Sandra Peters Nibbit 218 9A
8 Yildiz Jahae Eldorado 217 12B
9 Ashley Purnot Ubiquist 216 15A
  Siobhan Daily Gio 216 5B
10 Simone Schrijnemaekers Utopia 215 6A
11 Mandy Pieters Lewis 213 11B
12 Juliette Mirandolle Bonnie 212 13A
  Tessa Fraats Franjo 212 9B
13 Suzanne Roselle Goldie 208 17A
  Nadia Croes Eldorado 208 10B
14 Evie Gitzinger Solidair 205 12A
15 Kimmi van Renswouw Nibbit 204 9A
  Zoï Bruijnen Regalo 204 12A
16 Chantal Sijstermans Ubiquist 197 12A
  Manuela Moors Ruben 197 19A
17 Misha Kuijpers Wayem 196 17A

Uitslag: 23-02-2014

plaats ruiter paard punten proef
1 Mandy Pieters Eldorado 241 11A
2 Manuela Moors Lewis 236 19A
  Tibby Hayes Ruben 236 7A
3 Tessa Fraats Eldorado 233 9A
4 Renee v.d. Broeck Gio 231 10A
  Suzanne Roselle Wayem 231 17A
5 Juliette Mirandolle Wayem 229 14A
  Linda v.d. Broeck Ubiquist 229 11A
6 Ingrid Croes Solidair 224 9B
7 Siobhan Daily Dreamer 221 6A
8 Yonne Nijssen Eros 219 16B D!
9 Sandra Peters Franjo 217 9B
10 Zoï Bruijnen Amber 216 12A
  Angelique Cuijpers Utopia 216 6A
11 Sanne Kerckhoffs Nibbit 214 8A
  Simone Schrijnemakers Nibbit 214 6B D!
  Misha Kuijpers Goldie 214 17A
12 Chantal Sijstermans Utopia 210 12A
13 Yvonne Bodifee Lewis 208 6A
14 Kristel Heusschen Surprise 204 11A
  Ashley Purnot Gio 204 15B
15 Evie Gitzinger Ubiquist 202 12A
  Nadia Croes Surprise 202 10A
16 Kimmi van Renswouw Goldie 181 9A

 

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer.
   Is dat ook gelijk, dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  2 februari 23 februari eindresultaat
Team 1: punten

plaats

punten plaats totaal
Evi Gitzinger 205   202    
Mandy Pieters 213   241    
Tessa Fraats 212 6 233 3  
630   676   1306
     
Team 2:        
Manuela Moors 197   236    
Nadia Croes 208   202    
Kristel Heusschen 221 8 204

7

 
626   642   1268
     
Team 3:        
Renée v.d. Broek 220   231    
Linda v.d. Broek 228   229    
Juliette Mirandol 212 2 229 1  
660   689   1349
     
Team 4:        
Yildiz Jahae 217   214    
Yonne Nijssen 218   219    
Misha Kuijpers 196 5 214 6  
631   647   1278
     
Team 5:        
Ashley Purnot 216   204    
Suzanne Roselle 208   231    
Kimmi van Renswouw 204

7

181

8

628   616  

628

     
Team 6:        
Yvonne Bodifee 223   208    
Simone Schrijnemakers 215   214    
Angelique Cuijpers 226 1 216

4

 
664   638  

1302

     
Team 7:        
Sandra Peters 218   217    
Chantal Sijstermans 197   210    
Ingrid Croes 219 4 224 5  
634   651   1285
     
Team 8:        
Tibby Hayes 226   236    
Siobhan Daily 216   221    
Zoï Bruijnen 204 3 216 2  
646   673   1319