Eindresultaat teamwedstrijden Volwassenen  


Uitslag: 15-02-2009

plaats ruiter paard punten proef
1 Amanda Roebroeks Alexander 231 16A
  Misha Kuijpers Martell   13A
2 Fabian Laughs Nibbit 227 10B
  Chantal Aarts Kupido   11A
3 Bob van Belle Gio 224 14A
  Kelly Borgions Radan   6B
4 Denise Lambriex Kingston 223 13A
5 Esther Dolmans Alexander 222 10A
6 Cornť Dolmans Harry 221 9B
  JoŽlla Vrijens Kupido   10A
  Max Dolmans Surprise   8A
7 Jelske Stoop Klimbim 220 7A
8 Richard Frissen Surprise 219 6B
  Peter Regout Radan   6B
9 Dennis Dolmans Lewis 218 8A
  Mirjam Klinkers Martell   10A
10 Jacqui Klinkers Lewis 216 12B
  Annelies van Bockel Harry   6A
11 Jojanneke van Belle Gio 215 13A
  Dewi Meijers Klimbim   10B
  Martine Boulanger Nibbit   7A
12 Wilma van der Molen Regalo 214 10B
  Harry Kuijpers Garcon   6B
13 Yonne Nijssen Cassander 213 12A
14 Marieke Oltmans Eros 211 11B
15 NoŽl Darding Uniek 204 13B
16 Kim Regtop Uniek 197 10A

Uitslag: 05-04-2009

plaats ruiter paard punten proef
1 Yonne Nijssen Regalo 241 13B
2 Kelly Borgions Nibbit 238 7A
3 Fabian Laughs Gio 237 10A
4 Marieke Oltmans Garcon 232 11A
5 Jojanneke van Belle Klimbim 231 13B
6 Jelske Stoop Surprise 230 7B
7 Dennis Dolmans Eros 227 8B
  Corne Dolmans Martell   9A
8 Bob van Belle Kupido 226 15A
9 Kim Regtop Cassander 224 10A
  Denise Lambriex Lewis   13B
10 Amanda Roebroeks Kingston 223 16B
11 Harry Kuijpers Kupido 222 7A
12 Richard Frissen Harry 221 7A
13 Martine Bouolanger Nibbit 220 7B
  Wilma van der Molen Surprise   10A
14 Annelies van Boekel Radan 219 6B
  Max Dolmans Alexander   8B
15 NoŽl Darding Gio 218 13B
16 Esther Dolmans Zaragoza 217 10B
  Mirjam Klinkers Harry   11A
  JoŽlla Vrijens Alexander   11A
17 Esmee Lensing Klimbim 216 9A
18 Dewi Meijer Lewis 214 11A
19 Peter Regout Radan 212 7A
20 Misha Kuijpers Uniek 209 14A
21 Jacqui Klinkers Uniek 207 12A

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer.
   Is dat ook gelijk, dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  15 februari 5 april eindresultaat
Team 1: punten

plaats

punten plaats plaats totaal
Esther Dolmans 222   217      
Misha Kuijpers 231 1 209 2    
Kelly Borgions 224   238      
677   664    

1341**

       
Team 2:          
Kim Regtop 197   224      
Mirjam Klinkers 218 9 217 9    
Jacqui Klinkers 216   207      
631   648     1279
       
Team 3:          
Joella Vrijens 221   217      
Chantal Aarts 227 3 216 Esmee    
Yonne Nijssen 213   241 3    
661   674     1335
       
Team 4:          
Bob van Belle 224   236      
Jojanneke van Belle 215 8 231 7    
NoŽl Darding 204   218      
643   675     1318
       
Team 5:          
Peter Regout 219   212      
Cornť Dolmans 221 2 227 4    
Amanda Roebroeks  231   223      
671   662     1333
       
Team 6:          
Jelske Stoop 220   230      
Annelies van Bockel 216 7 219 6    
Martine Boulanger 215   220      
651   669     1320
       
Team 7:          
Marieke Oltmans 211   232      
Fabian Laugs 227 6 237 1    
Wilma van der Molen 214   220      
652   689     1341**
       
Team 8:          
Harry Kuijpers 214   222      
Richard Frissen 219 4 221 5    
Denise Lambriex 223   224      
656   667     1323
       
Team 9:          
Dewi Meijers 215   214      
Dennis Dolmans 218 5 227 8    
Max Dolmans 221   219      
654   660     1314

** Team 7 heeft gewonnen van team 1 op de onderdelen beneden aan de proef;
     houding, zit, enz. Team 7 heeft daar 12 pluspunten en team 1 10 pluspunten.