Eindresultaat teamwedstrijden Kinderen  


Uitslag: 07-02-2010

plaats ruiter paard punten proef
1 Demi Cloos Jordi 229 4A
2 Tessa Moens Bounty 228 3A
3 Timo Austen Suzy 225 4B
  Elza Feijs Sonja   4B
4 Demi Coenjaerts Arco 222 8A
  Lana Kessels Jimmy   7A
  Zärrin Nuijts Elmo   2A
5 Jill Peters Bounty 220 5A
  Nina Tielens Arco   3A
6 Romée van Geleen Jimmy 219 7B
  Maxime Dohmen Benji   5B
  Suzanne Florack Jordi   6B
  Ellen Kuiper Perry   6A
7 Beau Ummels Bounty 218 6A
8 Gwen Zeegers Elmo 217 2A
  Maud Poesen Arco   8A
9 Nadia Croes Suzy 215 5A
  Laurence Lemeer Jordi   3B
  Anke Poolmans Sunrise   8B
10 Zoi Bruijnen Fariba 214 6B
11 Siena Stienen Sonja 213 9A
12 Jarousja Domen Sunrise 212 7B
  Danique Daemen Perry   9B
13 Sanne Cordang Ester 210 4B
  Danique van Geleen Astra   3B
  Ashley Purnot Punch   10B
14 Bibi Wijnants Ester 209 4B
15 Ellen Poolmans Elmo 208 5B
16 Eva Claassens Astra 207 8A
17 Romy Bronckers Amber 206 7A
18 Beau Bergmans Fariba 204 4B
  Yorick Austen Nikki   4B
19 Nina Wijnants Sonja 202 4B

Uitslag: 21-03-2010

plaats ruiter paard punten proef
1 Maxime Dohmen Jimmy 236 5A
2 Zarrin Nuijts Jordi 232 3A
3 Demi Coenjaerts Punch 229 8B
  Ellen Poolmans Bounty   5B
4 Tessa Moens Elmo 227 3B
5 Eva Claassens Arco 226 8A
  Beau Ummels Perry   6B
6 Gwen Zeegers Suzy 225 3A
7 Ellen Kuiper Benji 224 6B
  Romy Bronckers Ester   7A
8 Annabel Montulet Sonja 223 4A
  Nina Tielens Suzy   3B
9 Demi Cloos Fariba 222 4B
10 Beau Berghmans Jordi 221 4B
  Elza Feijs Ester   5A
11 Sanne Cordang Bounty 219 5A
  Nadia Croes Arco   5B
12 Timo Austen Elmo 218 5A
13 Siena Stienen Nikki 217 10A
  Laurence Lemeer Arco   4A
  Lana Kessels Perry   7B
14 Danique van Geleen Jordi 215 4A
15 Anke Poolmans Elmo 214 9A
  Bibi Wijnants Bounty   4B
16 Suzanne Florack Sonja 213 7A
17 Zoi Bruijnen Amber 212 7A
18 Romee van Geleen Sonja 211 8A
  Danique Daemen Jimmy   9A
19 Yorick Austen Astra 206 4B
  Jill Peters Fariba   5B
20 Jarousja Domen Astra 202 8A
21 Ashley Purnot Sunrise 197 10A
22 Maud Poesen Sunrise 189 9A
         

 

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  7 februari 21 maart eindresultaat
Team 1: punten

plaats

punten plaats plaats totaal
Ellen Poolmans 208   229      
Zoi Bruijnen 214 7 212   6  
Nadia Croes 215   219      
637  

660

   

1297

       
Team 2:          
Tessa Moens 228   227      
Gwen Zeegers 217 1 225   2  
Jill Peeters 220   206      
665   658     1323
       
Team 3:          
Beau Ummels 218   226      
Danique Daemen 212 8 211   7  
Romy Bronckers 206   224      
636   661     1297
       
Team 4:          
Lana Kessels 222   217      
Demi Coenjaerts 222 2 229   8  
Maud Poesen 217   189      
661   635     1296
       
Team 5:          
Suzanne Florack 219   213      
Maxima Dohmen 219 4 236   3  
Anke Poolamns 215   214      
653   663     1316
       
Team 6:          
Sanne Cordang 210   219      
Demi Cloos 229 3 222   1  
Nina Tielens 220   223      
659   664     1323
       
Team 7:          
Nina Wijnants 202          
Bibi Wijnants 209 8 214   9  
Elza Feijs 225   221      
Annabel Montulet     223      
636   658     1294
       
Team 8:          
Zärrin Nuijts 222   232      
Siena Stienen 213 5 217   4  
Laurence Lemeer 215   217      
650   666     1316
       
Team 9:          
Romée van geleen 219   211      
Ellen Kuipers 219 6 224   5  
Danique van Geleen 210   215      
648   650     1298
       
Team 10:          
Ashley Purnot 210   197      
Eva Claassens 207 10 226   11  
Jarousja Domen 212   202      
629   625     1254
       
Team 11:          
Yorick Austen 204   206      
Beau Bergmans 204 9 221   10  
Timo Austen 225   218      
633   645     1278