Eindresultaat teamwedstrijden Kinderen  


Uitslag: 01-02-2009

plaats ruiter paard punten proef
1 Manuela Moors Ester 238 9A
2 Romée van geleen Arco 235 5B
  Myrthe Peerboom Jimmy 235 3A
3 Ruby van de Hove Elmo 234 2A
4 Romy Bronckers Bounty 231 4B
5 Guilia Meinke Jimmy 230 2A
  Sanne Cordang Amber 230 2A
  Kelly hakke Dreamer 230 4A
6 Kiki Starren Perry 229 3A
  Jesse Colin Sparky 229 6B
  Jill Peters Jordi 229 2A
7 Priscilla Bons Spetter 228 7B
  Eva Claassen Arco 228 6A
  Ellen Kuijper Suzy 228 3B
  Demi Cloos Galaxy 228 1A
8 Evie Gitzinger Spetter 226 8A
  Maud Poesen Fariba 226 6B
  Yildiz Jahaé Ester 226 3A
9 Demi Coenjaerts Suzy 224 6B
10 Bibi Wijnants Bounty 221 3A
11 Elza Feijs Dreamer 222 3A
12 Nina Wijnants Bounty 221 3A
13 Suzanne Roselle Perry 220 8A
14 Siena Stienen Elmo 219 7A
15 Demi Muller Fariba 218 2A
16 Anke Poolmans Jordi 217 6A
  Shanice Wijsen Bonnie 217 8A
17 Carlijn Coenen Boy 213 5A
18 Danique Daemen Coffee 210 7A
19 Zoi Bruynen Galaxy 194 4A

Uitslag: 08-03-2009

plaats ruiter paard punten proef
1 Kelly Hakke Ester 243 4B
2 Myrthe Peerboom Jimmy 239 3B
3 Sanne Cordang Perry 233 3A
  Eva Claassen Amber 233 6B
  Manuela Moors Sparky 233 9B
4 Maud Poesen Jordi 231 7A
5 Demi Cloos Elmo 230 2A
6 Carlijn Coenen Bounty 228 4B
7 Jill Peters Arco 227 3A
  Priscilla Bons Jimmy 227 8A
  Ruby van de Hove Suzy 227 3A
8 Guilia Meinke Perry 223 3A
9 Demi Muller Suzy 222 3A
  Suzanne Rosselle Bonnie 222 8B
  Kiki Starren Spetter 222 3B
  Siena Stienen Coffee 222 7B
10 Nina Wijnants Bounty 221 3B
  Yildiz Jahaé Arco 221 3B
  Shanice Wijsen Elmo 221 8B
11 Romy Bronckers Ester 220 5A
  Romee van Geleen Galaxy 220 6A
  Anke Poolmans Boy 220 6B
12 Bibi Wijnants Sonja 218 3B
  Demi Coenjaerts Sonja 218 7A
13 Ellen Kuijper Benji 216 4A
14 Evie Gitzinger Dreamer 215 8B
15 Danique Daemen Spetter 213 7B
16 Jesse Colin Spetter 211 7A
17 Zoi Bruynen Fariba 210 4A
18 Elza Feijs Astra 202 3B

 

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  1 januari 8 maart eindresultaat
Team 1: punten

plaats

punten plaats plaats totaal
Siena Stienen 219   222      
Suzanne Roselle 220 10 222 9    
Danique Daemen 210   213      
649

657

  9

1306

       
Team 2:          
Evie Gitzinger 226   215      
Shanice Wijsen 217 6 221 7    
Priscilla Bons 228   227      
671   663   7 1334
       
Team 3:          
Myrthe Peerboom 235   239      
Kiki Starren 229 3 222 2    
Yildiz Yahee 226   221      
690   682   2 1372
       
Team 4:          
Jesse Colin 229   211      
Manuela Moors 238 1 233 1    
Kelly Hakke 230   243      
697   687   1 1384
       
Team 5:          
Sanne Cordang 230   233      
Demie Cloos 228 5 230 4    
Demie Muller 218   222      
676   685   4 1361
       
Team 6:          
Romee van Geleen 235   220      
Ellen Kuijper 228 9 216 10    
Zoi Bruijnen 194   210      
657   646   10 1303
       
Team 7:          
Eva Claassen 228   233      
Carlijn Coenen 213 8 228 6    
Anke Poolmans 217   220      
658   681   6 1339
       
Team 8:          
Romy Bronckers 231   220      
Demi Coenjaerts 224 4 218 5    
Maud Poesen 226   231      
681   669   5 1350
       
Team 9:          
Ruby van de Hove 234   227      
Guilia Meinke 230 2 223 3    
Jill Peters 229   227      
693   677   3 1370
       
Team 10:          
Bibi Wijnants 223   218      
Nina Wijnants 221 7 221 8    
Elza Feijs 222   202      
666   641   8 1307