Resultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 24-01-2016

plaats ruiter paard punten proef
1 Lauren Klabbers Nibbit 231 8B D!
2 Femke Bastian Kishan 228 6A
3 Eviane Feijts Arco 227 5B
4 Thanyarat Pieters Bonnie 226 5A
5 Emma Stijnen Kishan 224 6B D!
Anouk Kuiper Coco 224 9A
6 Jin Jeurissen Elmo 223 8B D!
7 Meike Haster Boy 221 8A
Robin Caelen Sunrise 221 5B
8 Noa Ackermans Ruben 219 5B
9 Inger Bodewes Boy 218 5B
10 Liselotte v.d.Biggelaar Dreamer 217 5B
11 Zella van Sebille Elmo 216 8B D!
Quinty Nelissen Utopia 216 11A
12 Naomi Cauwels Coco 215 3B
13 Lieke Maurits Bonnie 214 9B
14 Zoe Poolen Ruben 212 6B D!
Fleur Delarambelje Bounty 212 6B D!
Raeven Zink Dreamer 212 5B
15 Megan Berry Sunrise 207 8A
16 Fredrique Nelissen Sunrise 204 6B

Uitslag: 28-02-2016

plaats ruiter paard punten proef
1 Lieke Maurits Ruben 232 9A
2 Naomi Cauwels Dreamer 229 4A
3 Noa Ackermans Dreamer 223 6A
4 Quinty Nelissen Sunrise 220 11B
5 Femke Bastian Elmo 218 6B D!
6 Fredrique Nelissen Bounty 217 6B D!
Fleur Delarambelje Bonnie 217 7A
Eviane Feijts Nibbit 217 6A
Raeven Zink Arco 217 6A
7 Jin Jeurissen Boy 216 9A
Liselotte v.d.Biggelaar Boy 216 6A
8 Zella van Sebille Kishan 215 9A
Meike Haster Sunrise 215 8B D!
Thanyarat Pieters Sunrise 215 5B
9 Emma Stijnen Bonnie 214 7A
10 Megan Berry Elmo 213 8A
11 Anouk Kuiper Ruben 211 10A
Robin Caelen Kishan 211 6A
12 Lauren Klabbers Coco 210 9A
13 Zoe Poolen Utopia 208 7A
14 Inger Bodewes Coco 206 6a

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  24 januari 28 februari eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Jin Jeurissen 223     216    
Zella van Sebille 216 2   215 4  
Robin Caelen 221     211    

660    

642

  1302
       
Team 2:          
Anouk Kuiper 224     211    
Quinty Nelissen 216

5

  220 2  
Lieke Maurits 214     232    
654     663   1317
       
Team 3:          
Inger Bodewes 218     206    
Naomi Cauwels 215

7

  229 7  
Megan Berry 207     213    
640     648  

1288

       
Team 4:          
Emma Stijnen 224     214    
Noa Ackermans 219 4   223 3  
Raeven Zink 212     217    
655     654   1309
       
Team 5:          
Lauren Klabbers 231     210    
Meike Haster 221 3   215 5  
Frederique Nelissen 204     217    
656     642   1298
       
Team 6:          
Femke Bastian 228     218    
Zoe Poolen 212 6   208 6  
Fleur De la Rambelje 212     217    
652     643   1295
       
Team 7:          
Thanyarat Pieters 226     215    
Eviane Feijts 227

1

  217

1

Liselotte v.d. Biggelaar 217     216    
670    

648

 

1318