Resultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 08-02-2015

plaats ruiter paard punten proef
1 Kelcy Haine Arco 233 4B D!
2 Dionne Visseren Nibbit 231 4B D!
3 Anouk Kuiper Ruben 223 8B D!
Chayenne Noben Dreamer 223 3B
4 Thanyarat Pieters Boy 221 3B
5 Femke Bastian Bonnie 219 4B D!
Danique Noben Spetter 219 3B
6 Karlijn Delarambelje Elmo 218 6B D!
Dionne Vliegen Chloe 218 4A
7 Demi Muller Ruben 217 11A
Lieke maurits Utopia 217 8A
8 Sanne Kerckhoffs Bonnie 216 9B
Quinty nelissen Benji 216 9A
9 Renee Blommaert Kishan 212 9A
Noa Ackermans Arco 212 4A
10 Kayleigh Dekkers Sunrise 210 6B D!
Myrthe Waltstock Elmo 210 7A
11 Eefke Achterberg Coco 208 9B
Emma Stijnen Kishan 208 5A
12 Ellen Kuiper Dreamer 207 13A
13 Fleur Delarambelje Sunrise 206 5B
14 Naomi Mulkens Spetter 202 7B
15 Sanne Timmerman Benji 200 9A
16 Senna Delahaye Coco 197 7A

Uitslag: 15-03-2015

plaats ruiter paard punten proef
1 Demi Muller Nibbit 244 11B
2 Femke Bastian Elmo 238 3B
3 Lieke maurits Kishan 237 8B D!
Karlijn Delarambelje Ruben 237 7A
4 Dionne Vliegen Elmo 231 4B D!
5 Eefke Achterberg Ruben 230 9B
6 Quinty nelissen Sunrise 229 10A
7 Fleur Delarambelje Coco 228 5B
8 Renee Blommaert Dreamer 221 9B
Liselotte v.d. Biggelaar Bonnie 221 4A
9 Danique Noben Kishan 220 4A
Emma Stijnen Arco 220 5A
10 Kelcy Haine Dreamer 219 5A
Thanyarat Pieters Arco 219 4A
11 Sanne kerckhoffs Spetter 216 9A
Dionne Visseren Bonnie 216 5A
12 Sanne Timmerman Boy 214 9A
Chayenne Noben Coco 214 4A
Ellen Kuiper Benji 214 13A
13 Kayleigh dekkers Utopia 211 7A
Senna Delahaye Spetter 211 7A
Naomi Mulkens Chloe 211 7B
14 Anouk Kuiper Benji 207 9A
15 Shannon Willems Sunrise 194 7A

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  8 februari   eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Naomi Mulkens 202     211    
Senna Delahaye 197 8   211 8  
Eefke Achterberg 208     230    

607    

652

  1259
       
Team 2:          
Sanne Kerckhoffs 216     216    
Sanne Timmermans 200

7

  214 4  
Demi Muller 217     244    
633     674   1307
       
Team 3:          
Lieke Maurits 217     237    
Myrthe Walstock 210

6

    7  
Renee Blommaert 212     221    
Shannon Willems       194    
639     652  

1291

       
Team 4:          
Quinty Nelissen 216     229    
Anouk Kuiper 223 4   207

6

 
Ellen Kuiper 207     214    
646     650   1296
       
Team 5:          
Kelcy Haine 233     219    
Emma Stijnen 208 2   220 2  
Dionne Vliegen 218     231    
659     670   1329
       
Team 6:          
Chayenne Noben 223     214    
Danique Noben 219 1   220 3  
Thayarat Pieters 221     219    
663     653   1316
       
Team 7:          
Femke Bastian 219     238    
Fleur Delarambelje 206

5

  228

1

Karlijn Delarambelje 218     237    
643    

703

 

1346

       
Team 8:          
Dionne Visseren 231     216    
Noa Ackermans 212 3   221

5

 
Kayleigh Dekkers 210     211    
653    

648

 

1301