Resultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 19-01-2014

plaats ruiter paard punten proef
1 Elza Feijs   Gio 231 10A
2 Illeana Hendriks Sparky 227 5B
Eva Claassens Dreamer 227 14A
3 Danique van Geleen Spetter 221 7B
4 Nina Groenveld Ruben 217 7B
5 Sophie BenHarosh Nibbit 215 4B
6 Ellen Kuiper Sunrise 214 13A
7 Kristel Heusschen Boy 213 10A
Demi Muller Ruben 213 9A
Anniek Bungenstock Spetter 213 5A
Senna Delahaye Bonnie 213 5A
8 Britt Penners Coco 212 7A
Fleur Oprey Kishan 212 7A
9 Romee van Geleen Boy 211 10A
Carlijn Peeters Kishan 211 5B
10 Beau Ummels Dreamer 209 12A
Gabriella Restifo Gio 209 8B
11 Jill Peters   Utopia 208 10A
12 Myrthe Peerboom Bonnie 207 11A
13 Sanne Kerckhoffs Utopia 205 7B
14 Demi Coenjaerts Sunrise 204 12A
15 Nadia Croes Elmo 202 10B
Ivana Feron Coco 202 6B
16 Manuela Moors Benji 199 19A

 

Uitslag: 9-02-2014

plaats ruiter paard punten proef
1 Eva Claassens Kishan 227 14B D!
2 Beau Ummels Gio 220 12A
3 Bram van Dijk Ruben 219 6B D!
4 Sanne Kerckhoffs Spetter 217 7B
5 Kristel Heusschen Spetter 216 11B
Senna Delahaye Dreamer 216 5B
Sophie Ben Harosh Sunrise 216 5A
6 Elza Feijs   Kishan 215 10B D!
Demi Muller Sunrise 215 10A
Demi Coenjaerts Gio 215 12A
7 Mariken Kleijnen Dreamer 213 6B D!
Romee van Geleen Spetter 213 11A
8 Fleur Oprey Boy 212 7B
Myrthe Peerboom Nibbit 212 10A
Nina Groenveld Gio 212 8A
9 Nadia Croes Utopia 211 10B D!
Jill Peters   Ruben 211 10A
Ivana Feron Boy 211 6B D!
10 Carlijn Peeters Coco 210 6A
Aniek Bungenstock Utopia 210 5B
11 Britt Penners Elmo 208 7B
Illeana Hendriks Coco 208 6A
Manuela Moors Sparky 208 19A
12 Ellen Kuiper Benji 203 13B

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  19 januari 9 februari eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Demi Muller 213     215    
Sanne Kerkhoffs 205 4   217

3

 
Bram van Dijk       219    
Danique van Geleen 221          

639    

651

  1290
       
Team 2:          
Beau Ummels 209     220    
Eva Claassens 227

3

  227

1

 
Demi Coenjaerts 204     215    
640     662   1302
       
Team 3:          
Gabirella Restifo 209     213    
Elza Feijs 231

1

  215 2  
Sophie Ben Harosh 215     216    
655     644  

1299

       
Team 4:          
Jill Peters 208     211    
Fleur Oprey 212 7   212

6

 
Romee van Geleen 211     213    
631     636   1267
       
Team 5:          
Nina Groenveld 217     212    
Ivana Feron 202 2   211 4  
Illeana Hendriks 227     208    
646     631   1277
       
Team 6:          
Senna Delahaye 213     216    
Anniek Bungenstock 213 5   210 5  
Carlijn Peeters 211     210    
637     636   1273
       
Team 7:          
Ellen Kuiper 214     203    
Britt Penners 212

6

  208

7

Myrthe Peerboom 207     212    
633    

623

 

1256

       
Team 8:          
Manuela Moors 199     208    
Kristell Heusschen 213 8   216

8

 
Nadia Croes 202     211    
614    

635

 

1249