Resultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 27-01-2013

plaats ruiter paard punten proef
1 Sophie Ben Harosh Sparky 233 3B
2 Palmyra Coenen Boy 222 4A
3 Shannon Willems Elmo 220 6B
  Kristel Heusschen Klimbim   9A
4 Demi Muller Spetter 219 8B
5 Gabriella Restifo Dreamer 216 7B
6 Sanne Frijns Sunrise 215 4A
  Veronica Frints Nibbit   4A
7 Yildiz Jahae Bonnie 212 11A
8 Kiki Yerna Chloe 211 4B
  Ellen Kuiper Arco   10A
9 Zoi Bruijnen Spetter 209 10A
  Naomi Mulkens Bonnie   6B
10 Aniek Bungenstock Elmo 208 4A
11 Manuela Moores Kishan 207 17B
  Myrthe Peerboom Ruben   9A
  Danique van Geleen Benji   7A
12 Eva Claassens Mexx 204 12A
  Romee van Geleen Coco   10B
  Elza Feijs Ruben   9B
  Nadia Croes Dreamer   9A
  Cim v.d. Velde Amber   5A
  Jill Peters Nibbit   9A
13 Anke Poolmans Arco 202 12A
  Jill Köbben Boy   5A
Demi Coenjaerts Sunrise 11A
14 Beau Ummels Coco 200 10A

 

Uitslag: 3-03-2013

plaats ruiter paard punten proef
1 Demi Muller Elmo 246 9A
2 Kristel Heusschen Boy 244 9B
3 Yildiz Jahae Nibbit 242 11B
4 Zoi Bruijnen Amber 238 10A
  Myrthe Peerboom Mexx 238 9A
5 Beau Ummels Boy 237 10A
6 Gabriella Restifo Sunrise 236 8A
  Eva Claassens Bonnie 236 12A
7 Jill Peters   Ruben 235 9A
8 Manuela Moors Sparky 234 17A
  Elza Feijs   Kishan 234 9B
  Palmyra Coenen Ruben 234 4B
9 Romee van Geleen Arco 231 10B
10 Cim v. d. Velde Bonnie 227 5A
11 Sanne Frijns Arco 226 4B
  Jill Köbben Dreamer 226 5A
12 Maxime Dohmen Sunrise 225 9A
13 Demi Coenjaerts Chloe 224 11A
14 Ellen Kuiper Benji 220 11B
15 Aniek Bungenstock Spetter 219 4A
  Sophie Ben Harosh Dreamer 219 4A
16 Veronica Frints Klimbim 217 4B
17 Danique van Geleen Coco 214 7A
18 Naomi Mulkens Spetter 213 6B
19 Nadia Croes Coco 210 9A
20 Shannon Willems Nibbit 209 7A
21 Evy Yerna Elmo 194 5A

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  27 januari 3 maart eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Kristel Heusschen 220   244      
Manuela Moors 207 5 234

2

   
Maxime Dohmen     225      
Anke Poolmans 202          

629

703

   

1332

       
Team 2:          
Elza Feijs 204   234      
Zoi Bruijnen 209

7

238 7    
Nadia Croes 204   210      
617   682    

1299

       
Team 3:          
Demi Coenjaerts 202   224      
Eva Claassens 204

9

236 4    
Beau Ummels 200   237      
606   697     1303
       
Team 4:          
Romeé van Geleen 204   231      
Danique van Geleen 207 8 214 8    
Jill Peters 204   235      
615   680    

1295

       
Team 5:          
Demi Muller 219   246      
Cim v.d. Velde 219 3 227

6

   
Kiki Yerna 211   194      
634   667    

1301

       
Team 6:          
Jill Köbben 202   226      
Naomi Mulkens 209

6

213 9    
Aniek Bungenstock 208   219      
619   658    

1277

       
Team 7:          
Shannon Willems 220   209      
Veronica Frints 215

2

217 5    
Sanne Frijns 215   226      
650   652     1302
       
Team 8:          
Ellen Kuiper 211   220      
Yildiz Jahae 212 4 242 3    
Myrthe Peerboom 207   238      
630   700     1330
       
Team 9:          
Sophie Ben Harosh 233   219      
Gabriella Restifo 216 1 236 1    
Palmyra Coenen 222   234      
671   689    

1360