Resultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 29-01-2012

plaats ruiter paard punten proef
1 Maxime Dohmen Utopia 241 9A
2 Eva Claassens Bonnie 238 10A
3 Cathy Goossen Arco 233 4A
4 Yorick Austen Arco 232 6A
5 Demi Coenjaerts Spetter 229 10A
6 Collen Walsh Fariba 226 5B
7 Nadia Croes Fariba 225 8B
8 Kimmi van Renswouw Boy 224 6B
  Ellen Kuiper Elmo   9A
9 Devereau Plusquin Dreamer 223 8B
  Romee van Geleen Amber   10A
10 Gabriella Restifo Elmo 222 6A
  Lana Kessels Sunrise   10B
11 Jill Kobben Boy 221 3A
12 Tessa Moens Nibbit 220 8A
  Zoi Bruijnen Sunrise   10B
13 Ellen Poolmans Utopia 219 9A
  Jill Peeters Dreamer   8B
14 Beau Ummels Radan 217 10A
  Gwen Zeegers Bonnie   7A
  Ashley Purnot Spetter   12A
15 Myrthe Peerboom Benji 215 8B
  Danique van geleen Kishan   6B
16 Shannon Willems Elmo 214 4B
17 Anke Poolmans Kishan 211 11B
18 Naomi Mulkens Sunrise 196 5B

 

Uitslag: 4-03-2012

plaats ruiter paard punten proef
1 Yorick Austen Elmo 241 6B
2 Cathy Goossen Dreamer 238 4B
3 Tessa Moens Boy 232 8B
4 Jill Kobben Radan 231 3B
5 Colleen Walsh Nibbit 228 6A
6 Gwen Zeegers Fariba 225 7B
7 Gabriella Restifo Arco 221 6B
8 Naomi Mulkens Bonnie 219 5B
9 Kimmie van Renswouw Nibbit 216 7A
10 Lana Kessels Dreamer 215 10A
11 Ellen Kuiper Benji 214 10A
12 Jill Peeters Utopia 212 9A
13 Demi Coenjaerts Elmo 209 11A
  Nadia Croes Sunrise 9A
14 Anke Poolmans Utopia 208 11A
15 Myrthe Peerboom Spetter 207 9A
  Eva Claassens Kishan 11A
16 Beau Ummels B oy 205 10B
  Ellen Poolmans Spetter 9B
17 Elza Feijs Kishan 204 9B
  Zoļ Bruijnen Amber 10A
18 Ashley Purnot Sunrise 203 13A
  Shannon Willems Arco 5A
19 Maxime Dohmen Bonnie 196 9B
20 Deverau Plusquin Fariba 195 9A
21 Romee van Geleen Vasco 184 10B
22 Danique van Geleen Speedy 179 7A

 

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  29 januari 4 maart eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Eva Claassens 238     207    
Ashley Purnot 217 1   203 5  
Demi Coenjaerts 229     209    
684   619  

1303

       
Team 2:          
Beau Ummels 217     205    
Devereau Plusquin 223 6   195 8  
Lana Kessels 222     215    
662     615   1277
       
Team 3:          
Zoi Bruijnen 220     204    
Romee van Geleen 223 7   184 9  
Danique van Geleen 215     179    
658     567   1225
       
Team 4:          
Nadia Croes 225     209    
Yorick Austen 232 3   241 4  
Elza feijs 217     204    
674     654   1328
       
Team 5:          
Ellen Poolmans 219     205    
Jill Peters 219 7   212    
Tessa Moens 220     232    
658     649   1307
       
Team 6:          
Gwen Zeegers 217     225    
Gabriella Restifo 222 4   221 1  
Cathy Goossen 233     238    
672     684   1356
       
Team 7:          
Anke Poolmans 211     208    
Maxime Dohmen 241 2   196 6  
Kimmi van Renswouw 224     216    
676     620   1296
       
Team 8:          
Jill Kobben 221     231    
Naomi Mulkens 196 8   219 7  
Shannon Willems 214     203    
631     653   1284
       
Team 9:          
Ellen Kuiper 224     214    
Myrthe Peerboom 215 5   207 3  
Collen Walsh 226     228    
665     649   1314