Resultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 30-01-2011

plaats ruiter paard/pony punten proef
1 Eva Claassens Spetter 234 9B
2 Rochelle Rocquet Nibbit 231 4B
3 Yorick Austen Mexx 228 4B
  Kimmi van Renswouw Nibbit   4A
4 Zoļ Bruijnen Spetter 226 8B
5 Yildiz Jahae Boy 225 7B
6 Ashley Purnot Dreamer 224 11B
7 Maxime Dohmen Klimbim 222 7A
8 Robin Pollaert Elmo 221 3A
  Beau Ummels Kupido   8A
  Evie Gitzinger Boy   10A
9 Danique van Geleen Sunrise 220 5A
  Demi Cloos Sparky   6B
  Sanne Cordang Bonnie   7A
  Anke Poolmans Mexx   9B
10 Manuela Moors Punch 219 13A
  Romee van geleen Kupido   9A
  Demi Coenjaerts Kupido   9A
11 Nina Thielens Spetter 218 5A
  Dimitri Croes Sunrise   5B
12 Myrthe Peerboom Klimbim 217 7A
13 Priscilla Bons Mexx 216 9B
14 Ellen Poolmans Boy 215 7A
15 Deverau Plusquin Elmo 214 7A
16 Channa Pesik Dreamer 212 11B
17 Lana Kessels Elmo 211 9A
  Suzanne Roselle Dreamer   12A
18 Nadia Croes Bonnie 209 6B
  Roxanne Caris Bonnie   12A
19 Jesse Colin Sunrise 207 10A

 

Uitslag: 20-02-2011

plaats ruiter paard/pony punten proef
1 Yildiz Jahae Nibbit 233 8B
2 Rochelle Rocquet Dreamer 232 5A
3 Nina Thielens Sunrise 229 5B
4 Robin Pollaert Boy 228 3B
5 Tessa Moens Boy 227 5B
6 Yvonne Didderen Klimbim 225 8A
  Demi Cloos Klimbim   7A
  Sanne Cordang Sunrise   7B
  Kimmi van Renswouw Kupido   4B
7 Myrthe Peerboom Mexx 222 7B
8 Ellen Poolmans Spetter 220 7B
  Naomi Monfrance Bonnie   4B
  Maxime Dohmen Spetter   7B
9 Manuela Moors Sparky 218 14A
  Anke Poolmans Elmo   9A
  Nadia Croes Nibbit   6B
10 Roxanne Caris Boy 215 12A
  Priscilla Bons Elmo   9A
11 Lana Kessels Kupido 214 9B
12 Suzanne Roselle Bonnie 213 13B
  Devereau Plusquin Mexx   7B
13 Romee van Geleen Sunrise 212 9B
  Dabique van Geleen Mexx   5B
14 Jesse Colin Spetter 211 10A
  Evie Gitzinger Dreamer   11A
15 Beau Ummels Kupido 210 8B
16 Ashley Purnot Dreamer 209 11A
  Eva Claassens Elmo   9A
17 Jill Peeters Bonnie 206 7B
18 Demi Coenjaerts Punch 198 10A

 

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  30 januari 20 februari eindresultaat
Team 1: punten

plaats

punten

  plaats totaal
Eva Claassens 234   209      
Suzanne Roselle 211 2 213  

7

Ashley Purnot 224   209      
669   631    

1300

       
Team 2:          
Roxanne Caris 209   215      
Channa Pesik 212 9 225  

8

 
Manuela Moors 219   218      
640   658     1298
       
Team 3:          
Demi Cloos 220   225      
Sanne Cordang 220 1 225  

1

 
Rochelle Rocquet 231   232      
671   682     1353
       
Team 4:          
Dimitri Croes 218   206      
Yorick Austen 228 7 227  

6

 
Nadia Croes 209   218      
655   651     1306
       
Team 5:          
Evie Gitzinger 221   211      
Jesse Colin 207 8 211  

9

 
Priscilla Bons 216   215      
644   637     1281
       
Team 6:          
Maxime Dohmen 222   220      
Anke Poolmans 220 5 218  

4

Beau Ummels 221   210      
663   648     1311
       
Team 7:          
Yildiz Jahae 225   233      
Myrthe Peerboom 217 6 222  

3

Ellen Poolmans 215   220      
657   675     1332
       
Team 8:          
Nina Wijnants 218   229      
Robin Pollaerts 221 3 228  

2

Kimmi van Renswouw 228   225      
667   682     1349
       
Team 9:          
Demi Coenjaerts 219   198      
Lana Kessels 211 8 214  

10

Deverau Plusquin 214   213      
644   625     1269
       
Team 10:          
Zoi Bruijnen 226          
Romee van Geleen 219 4 212  

5

Danique van Geleen 220   212      
Naomi Monfrance     220      
644   644     1309