Eindresultaat teamwedstrijden Jeugd  


Uitslag: 18-01-2009

plaats ruiter paard punten proef
1 Lynn Curfs Mexx 233 11A
2 Vera Frissen Coffee 229 10B
3 Mieke van Rijn Spetter 228 9B
4 Mandy Pieters Kupido 227 8A
  Claudia Jaegers Amber 227 7A
5 Melissa Stallinga Klimbim 223 8A
6 Gwen Vliegen Harry 219 9B
  Eveline van Dam Dreamer 219 5B
7 Freddie Poessen Gio 218 6B
  Lisa Pelzer Spetter 218 5B
8 Ashley Purnot Alexander 217 8B
  Yvette Thewissen Harry 217 4A
  Yvonne Didderen Kupido 217 5B
9 Fauve Smeets Amber 215 8B
  Channa Pesik Klimbim 215 9A
10 Jamey Heijnens Boy 214 3A
  Nathalie Duijsengs Coffee 214 4B
11 Roxanne caris Mexx 213 9B
  Noor Zwietering Bonnie 213 7B
12 Stephanie Buck Surprise 211 4A
  Branka Duijsens Surprise 211 6A
13 Alyssa Poelmans Nibbit 209 10A
  Jacqueline Creemers Boy 209 7A
14 Ylva Veldhuis Nibbit 208 4A
15 Colette van Glabbeeck Radan 207 6B
16 Tessa Fraats Alexander 206 6A
17 Eefje v.d. Booren Bonnie 198 4A

 

Uitslag: 22-03-2009

plaats ruiter paard punten proef
1 Branka Duijsens Harry 237 6B
2 Melissa Stallinga Nibbit 236 8B
3 Noor Zwietering Bonnie 235 8A
4 Eveline van Dam Coffee 234 6A
  Mieke van Rijn Spetter   9A
5 Tessa Fraats Coffee 233 6A
6 Ylva Veldhuis Boy 231 4A
  Stephanie Buck Surprise   4B
  Vera Frissen Kupido   10A
  Mandy Pieters Radan   8B
7 Roxanne Caris Amber 230 9A
8 Lisa Pelzer Kupido 229 6A
  Jamie Heijnens Surprise   3B
  Alyssa Poelmans Alexander   10A
9 Eefje van den Booren Gio 228 4A
10 Yvette Thewissen Bonnie 227 4B
11 Gwen Vliegen Klimbim 226 9A
12 Channa Pesik Alexander 225 9B
13 Nathalie Duijsengs Nibbit 224 5A
  Yvonne Didderen Harry   6A
  Jacqueline Creemers Klimbim   7A
  Ashley Purnot Spetter   9A
14 Fauve Smeets Boy 220 9A
  Claudia Jaegers Mexx   7B
15 Freddie Poesen Mexx 216 7A
16 Colette van Glabbeeck Dreamer 213 8B
17 Lynn Curfs Amber 212 12A

 

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

Eindresultaat

  18 januari 22 maart eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Mandy Pieters 227     231    
Jacqueline Creemers 209 5   224 8  
Colette van Glabbeeck 207     213    
643   668  

1311

       
Team 2:          
Eefje v.d. Booren 198     228    
Channa Pesik 215 9   225 9  
Jamey Heijnens 214     229    
627     682   1309
       
Team 3:          
Yvette Thewissen 217     227    
Ylva Veldhuis 208 7   231 6  
Stephanie Buck 211     231    
636     689   1325
       
Team 4:          
           
           
           
           
       
Team 5:          
Lynn Curfs 233     212    
Ashley Purnot 217 1   224 2  
Vera Frissen 229     231    
679     667   1346
       
Team 6:          
Roxanne Caris 213     230    
Gwen Vliegen 219 5   226 7  
Fauve Smeets 215     220    
647     676   1323
       
Team 7:          
Tessa Fraats 206     233    
Noor Zwietering 213 8   235 3  
Branka Duijsens  211     237    
630     705   1335
       
Team 8:          
Alyssa Poelman 209     229    
Mieke van Rijn 228 2   234 1  
Melissa Stallinga 223     236    
660     699   1359
       
Team 9:          
Nathalie Duijsengs 214     224    
Yvonne Didderen 217 3   224 5  
Claudia Jaegers 227     220    
658     668   1326
       
Team 10:          
Lisa Pelzer 218     229    
Freddie Poessen 218 4   216 4  
Eveline van Dam 219     234    
655     679   1334