Eindresultaat Teamwedstrijden Jeugd  


17-02-2008

plaats ruiter paard punten proef
1 Bob van Belle Kupido 233 12a
2 Roxanne Caris Kupido 228 7B
  Dennis Dolmans Klimbim 228 6A
3 Esther Dolmans Lewis 224 8B
4 Kri Muller Spetter 223 11B
  Max Dolmans Obrecht 223 7A
5 Lynn Curfs Nibbit 222 10A
6 Iris Nicolaes Boy 221 8B
  Alyssa Poelmans Nibbit 221 8B
  Michelle Bleize Spetter 221 7B
7 Guusje Muijs Mexx 220 5A
  Noor Zwietering Alexander 220 5B
8 NoŽl Darding Boy 219 10B
  Kyra Paulussen Obrecht 219 5B
9 ChloŽ Marquet Amber 218 8A
  Regina Gianfelice Bijou 218 7A
  Mieke van Rijn Gio 218 7B
10 Arwen Wenders Harry 217 10A
11 Kelly van Sebille Dreamer 216 4B
12 Milou Regout Coffee 215 8A
13 Misha Kuijpers Mexx 213 11A
  Solange Gielissen Harry 213 6B
14 Germaine Kerstel Klimbim 212 7A
15 Latoya van Lijf Amber 211 7A
  Kimberley Folkeringa Surprise 211 6B
  Tessa Fraats Gio 211 5A
  Marieke Schulpen Coffee 211 5A
16 Martijn Smeets Alexander 210 4B
17 Eveline van Dam Surprise 209 4B
18 Nathalie Frissen Surprise 203 6B

* Wanneer er een gelijke puntenstand is wordt gekeken naar het stijlcijfer. Is dat ook gelijk,
   dan eindig je op de zelfde plaats.

02-03-2008

plaats ruiter paard punten proef
1 Jeroen Smeets Bijou 234 4A
2 Noor Zwietering Amber 231 6A
  Dennis Dolmans Kupido 231 6B
3 Eveline van Dam Boy 230 4B
  Kyra Paulussen Surprise 230 6A
  Bob van Belle Kupido 230 13A
4 Tessa Fraats Coffee 229 5B
  Nathalie Frissen Obrecht 229 6B
  Lynn Curfs Gio 229 10B
5 Misha Kuijpers Klimbim 228 11B
6 Kelly van Sebille Spetter 227 5A
7 Esther Dolmans Coffee 226 9A
8 Kevin Kooi Alexander 225 7A
  Milou Regout Alexander 225 8B
9 Guusje Muijs Dreamer 224 5B
  Mieke van Rijn Amber 224 8A
  Alyssa Poelmans Klimbim 224 9B
10 Noel Darding Lewis 223 11B
11 Solange Gielissen Mexx 222 7A
12 Regina Gianfelice Obrecht 221 7B
13 Latoya van Lijf Spetter 219 7B
14 Chloe Marquet Gio 218 8B
  Michelle Bleize Nibbit 218 8A
15 Roxanne Caris Boy 217 8A
16 Max Dolmans Surprise 216 7B
  Kri Muller Surprise 216 12A
17 Arwen Wenders Harry 215 10B
18 Marieke Schulpen Mexx 213 5B
19 Iris Nicolaes Harry 212 9A
20 Kimberley Folkeringa Nibbit 196 7A

Eindresultaat

17 februari    02 maart eindresultaat
Team 1: punten

plaats

  punten plaats totaal
Mieke van Rijn 218     224    
Roxanne Caris 228 2   217 4  
Alyssa Poelmans 221     224    
667   665  

 1332

       
Team 2:          
Esther Dolmans 224     226    
Bob van Belle 233 1   230 1  
Arwen Wenders 217     215    
674     671   1345
       
Team 3:          
Misha Kuijpers 213     228    
Noel Darding 219 5   223 7  
Chloe Marquet 218     218    
650     669   1319
       
Team 4:          
Noor Zwietering 220     231    
Guusje Muijs 220 6   224 3  
Eveline van Dam 209     230    
649     685   1334
       
Team 5:          
Tessa Fraats 211     229    
Marieke schulpen 211 8   213 9  
Latoya van Lijf 211     219    
633     661   1294
       
Team 6:          
Max Dolmans 223     216    
Dennis Dolmans 228 3   231 2  
Martijn Smeets 210     234    
661     681   1342
       
Team 7:          
Kyra Paulussen 219     230    
Solange Gielissen 213 7   222 6  
Kelly van Sebille 216     227    
648     679   1327
       
Team 8:          
Regina Gianfelice 218     221    
Iris Nicolaes 221 4   212 8  
Michelle Bleize 221     218    
660     651   1311
       
Team 9:          
Kimberley Folkeringa 211     196    
Nathalie Frissen 203 9   229 10  
Kevin Kooi-Germaine Kerstel 212     225    
626     650   1276
       
Team 10:          
Milou Regout 215     225    
Lynn Curfs 222 4   229 5  
Kri Muller 223     216    
660     670   1330